O nas

Leśne przedszkole „Dziczki” jest projektem fundacji CENTRUM EDUKACJI, REKREACJI I PROMOCJI MIASTA SŁUPSKA.

Iza i Marcin

Iza: Jestem fizjoterapeutką i pracuję w zawodzie od 13 lat w Słupsku. Kocham przyrodę i zdrową oraz smaczną żywność, szczególnie tą z własnego ogródka. Chciałabym aby wszystkie dzieci jak najwięcej czasu spędzały na świeżym powietrzu i w ruchu. Uważam, że leśne przedszkole jest idealnym miejscem aby rozwijać wszystkie zmysły i odkrywać świat poprzez bezpośrednią obserwację przyrody.

Marcin: Koordynator projektu. Do 15-go roku życia wychowywałem się w Polsce a następne 24 lata w Kanadzie. Po ukończeniu studiów magisterskich na kierunku lotnictwo i kosmonautyka pracowałem przez kilka lat w Ottawie po czym wstąpiłem do wojska aby zostać pilotem. Obecnie mieszkam z rodziną w Polsce. Temat zdrowego stylu życia jest dla mnie bardzo ważny i chciałbym dzielić się tą wiedzą z dziećmi i ich opiekunami.

Marysia

Jestem osobą wesołą, spokojną, kreatywną, a przede wszystkim lubiącą kontakt z dziećmi. Mieszkając na wsi mam stały kontakt z naturą. Bardzo lubię spacery po lesie, gdzie można odpocząć w ciszy oddychając czystym powietrzem. Szanuję przyrodę i uważam, że jest to ciekawy projekt, który umożliwi dzieciom naukę poprzez doświadczanie, a nie jedynie odbiór informacji.

Aleksandra

Pracowałam jako animator czasu wolnego oraz wychowawca na półkolonii. Interesuje się pedagogiką, psychologią oraz szeroko rozumianym rozwojem osobistym. W wolnym czasie jeżdżę na rowerze, biegam, dużo spaceruję po lesie. W kontakcie z dziećmi cenię sobie autentyczność, szczerość, radość i spontaniczność. Praca z dziećmi jest inspirująca, jest cennym doświadczeniem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *