Liczba leśnych dziczków rośnie

Niedawno przybyło do nas kilka nowych Dziczków które bardzo szybko się zaadoptowały w naszym przedszkolu na świeżym powietrzu. Mimo tego, że ostatnio dużo padało lub zrobiło się nieco chłodniej, to i tak każdy dzień spędzaliśmy w większości na zewnątrz.

Nasze dzieci wiele czasu spędzają w pięknym lesie i widzimy, że daje im to mnóstwo radości i spokoju. Nie widzimy rozdrażnienia i braku koncentracji. Śpią wspaniale i mają ogromne apetyty. Mile wspominają pobyt w przedszkolu kiedy rozmawiają na jego temat w domach.

Nasze przedszkole jest też świetnym rozwiązaniem dla dzieci, które spędzają dni w domach z opiekunami. Otóż, można zapisać się na pół-dniowe przedszkole (bez obiadów, w godzinach 10:00-14:00) a w tym samym czasie zapewnić dziecku towarzystwo i atrakcyjne zajęcia. Pamiętajcie że zawsze możecie nas odwiedzić ze swoimi pociechami na dzień próbny i nic za to nie płacić. Zapraszamy serdecznie, z chęcią pokażemy Wam jak bawią się nasze Dziczki. Jeżeli macie jakiekolwiek pytania lub chcecie umówić się na spotkanie to prosimy o telefon pod 886-186-677.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *